Aktualności

 • Poniedziałek 19 Września 2016

  Informacja o wyborze wykonawcy zabudowy powierzchni wystawienniczej i obsługi technicznej podczas międzynarodowych targów SIAL PARIS 2016.

  Informacja o wyborze wykonawcy zabudowy powierzchni wystawienniczej i obsługi technicznej podczas międzynarodowych targów SIAL PARIS 2016.

  więcej >>
 • Środa 14 Września 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z WYKONANIEM REKLAMÓWEK FOLIOWYCH Z NADRUKIEM NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 14.09.2016 ROKU

  W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o wycenę zaprojektowania i wykonania 1000 szt. reklamówek foliowych z nadrukiem dwustronnym według poniższej specyfikacji.

  więcej >>
 • Wtorek 13 Września 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ MISJI GOSPODARCZEJ PODCZAS TARGÓW SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 12.09.2016 ROKU

  W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o wycenę zorganizowania misji gospodarczej w trakcie trwania targów SIAL Paris 2016 według poniższej specyfikacji.

  więcej >>
 • Poniedziałek 29 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z ZAKUPEM, WYKONANIEM NADRUKU I DOSTARCZENIEM POWER BANK’ÓW NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 29.08.2016 ROKU

  W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o wycenę zakupu, wykonania nadruku oraz dostarczenia 30 sztuk przenośnych akumulatorów typu Power Bank według poniższej specyfikacji.

  więcej >>
 • Poniedziałek 29 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z ZAKUPEM, WYKONANIEM NADRUKU I DOSTARCZENIEM PAMIĘCI FLASH USB (PENDRIVE) NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 29.08.2016 ROKU

  W związku z realizacją projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o wycenę zakupu, wykonania nadruku oraz dostarczenia 50 sztuk pamięci Flash USB (Pendrive) według poniższej specyfikacji.

  więcej >>
 • Poniedziałek 29 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z WYKONANIEM DŁUGOPISÓW METALOWYCH Z OBUSTRONNYM GRAWEREM NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 29.08.2016 ROKU

  W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o wycenę wykonania 1000 sztuk długopisów metalowych z obustronnym grawerem wg poniższej specyfikacji.

  więcej >>
 • Środa 24 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z WYKONANIEM REKLAMÓWEK FOLIOWYCH Z NADRUKIEM NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 24.08.2016 ROKU

  W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o wycenę zaprojektowania i wykonania 500 szt. reklamówek foliowych z nadrukiem według poniższej specyfikacji.

  więcej >>
 • Środa 24 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG HOTELARSKICH PODCZAS TARGÓW SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 24.08.2016 ROKU

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG HOTELARSKICH PODCZAS TARGÓW SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 24.08.2016 ROKU W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o ofertę na świadczenie usług hotelarskich (noclegi ze śniadaniem) dla 8 uczestników targów SIAL Paris odbywających się w dniach 16 – 20 października w Paryżu.

  więcej >>
 • Wtorek 23 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z WYKONANIEM KATALOGÓW REKLAMOWYCH NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 23.08.2016 ROKU

  W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o ofertę cenową na przygotowanie projektu i wykonanie 500 szt. katalogów reklamowych zgodnie z poniższą specyfikacją.

  więcej >>
 • Wtorek 23 Sierpnia 2016

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z WYKONANIEM KATALOGÓW REKLAMOWYCH NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 23.08.2016 ROKU

  ZAPYTANIE OFERTOWE ZWIĄZANE Z WYKONANIEM KATALOGÓW REKLAMOWYCH NA TARGI SIAL PARIS W 2016 ROKU Z DNIA 23.08.2016 ROKU W związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand" zwracamy się z prośbą o ofertę cenową na wykonanie 500 szt. katalogów reklamowych zgodnie z poniższą specyfikacją.

  więcej >>