Aktualności

« powrót

Informacja o wyborze wykonawcy dotycząca wykonania 50 szt. pamięci przenośnych typu Pendrive z grawerem laserowym na targi SIAL PARIS 2016.

Poniedziałek 26 Września 2016

Informacja o wyborze wykonawcy

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 16.09.2016 r. zakończyło się postępowanie związane z wykonaniem 50 szt. pamięci przenośnych typu Pendrive z grawerem laserowym na targi  SIAL PARIS w dniach 16-20 października 2016r. dla projektu „Promocja na rynkach międzynarodowych marki ZACZYK oraz Marki Polskiej Gospodarki w ramach programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych - Go to Brand. Umocnienie rozpoznawalności marki ZACZYK na rynkach  dotychczasowych oraz Polskiej Marki oraz promocja produktów firmy ZACZYK na rynkach perspektywicznych.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych– Go to Brand".

Wybrana została oferta firmy Agencja Reklamowa Jamorski z Kielc, którą uznano za najkorzystniejszą według kryteriów określonych w zapytaniu ofertowym z dn. 29.08.2016 r.